Fotografia reklamowa jest dla mnie sztuką łączenia własnych umiejętności, możliwości, które daje wysokiej klasy sprzęt fotograficzny z potrzebami i oczekiwaniami klienta. W konsekwencji powstają profesjonalne zdjęcia, które jeszcze mocniej uwydatniają zalety produktów i usług, które Państwo oferujecie.

Nazywam się Łukasz Bera. Z zamiłowania, umiejętności i z zawodu jestem fotografem reklamowym. Pochodzę z Częstochowy, a na stałe mieszkam we Wrocławiu. Z racji wykonywanej pracy - bardzo często fotografuję także w innych częściach kraju, dlatego nawet najbardziej odległa lokalizacja zlecenia nie jest dla mnie problemem.

To, w jaki sposób podchodzę do każdego zlecenia najlepiej oddają zdjęcia, które wykonuję. Dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal, który w Państwa oczach ma niebagatelne sprzedażowe znaczenie, to cecha charakterystyczna moich zdjęć. Pracując dla wielu gazet, tygodników, czy portali internetowych, nabrałem potrzebnego doświadczenia, które dzisiaj mogę z powodzeniem wykorzystać dla Państwa biznesowych potrzeb.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio w którym znajdują się zdjęcia wykonane m.in. dla: VB Leasing, Cinema City, Procter&Gamble, PCC Rokita, Gant Development S.A, WSiP, AMS Concert Event Marketing, Capgemini, E-Petrol, Puro Hotels, Hotel Lothus, Exploring Events, Restauracji Amalfi, Event House, Agencji Interaktywnej Ibero, MDT Agency oraz wielu innych firm.

Pracuję na sprzęcie marki Canon, czyli między innymi na pełno-klatkowych lustrzankach taki jak najnowszy Canon 5D Mark III i jego uznany poprzednik 5D Mark II wraz z kompletem jasnych obiektywów, zewnętrznych lamp błyskowych, akcesoriów studyjnych i narzędzi wykorzystywanych w post-procesingu, czyli obróbce. Zawsze posiadam przy sobie zapasowy aparat, również marki Canon.