Fotografia reklamowa jest dla mnie sztuką łączenia własnych umiejętności, możliwości, które daje wysokiej klasy sprzęt fotograficzny z potrzebami i oczekiwaniami klienta. W konsekwencji powstają profesjonalne zdjęcia, które jeszcze mocniej uwydatniają zalety produktów i usług, które Państwo oferujecie.

Nazywam się Łukasz Bera. Z zamiłowania, umiejętności i z zawodu jestem fotografem reklamowym. Pochodzę z Częstochowy, a na stałe mieszkam we Wrocławiu. Z racji wykonywanej pracy - bardzo często fotografuję także w innych częściach kraju, dlatego nawet najbardziej odległa lokalizacja zlecenia nie jest dla mnie problemem.

To, w jaki sposób podchodzę do każdego zlecenia najlepiej oddają zdjęcia, które wykonuję. Dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal, który w Państwa oczach ma niebagatelne sprzedażowe znaczenie, to cecha charakterystyczna moich zdjęć. Na początku mojej zawodowej przygody z fotografią pracując dla wielu gazet czy portali internetowych, nabrałem potrzebnego doświadczenia w marketingu i prezentacji wizuralnej, które dzisiaj mogę z powodzeniem wykorzystać dla Państwa biznesowych potrzeb.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio w którym znajdują się zdjęcia wykonane m.in. dla: Idea Getin Leasing, BMW Inchcape Wrocław, KRD/Rzetelna Firma, Medfemina, WSB Wrocław, Innova, Govecs, TIM S.A., Multimet, Lediko, Cafe Borówka, Capgemini, Ento Cafe, Puro Hotels, Exploring Events, Holmes Place Hilton OVOSkyDream, Mercedes Benz Wróbel, InMed Karczewscy, Fibaro, Oleofarm, Salvita, Lean Institute, Unit4, BZ WBK, oraz wielu innych firm.

Pracuję na sprzęcie marki Canon, czyli między innymi na pełno-klatkowych lustrzankach taki jak najnowszy Canon 5D Mark IV i jego uznany poprzednik 5D Mark III wraz z kompletem jasnych obiektywów, zewnętrznych lamp błyskowych, akcesoriów studyjnych i narzędzi wykorzystywanych w post-procesingu, czyli obróbce.