Oferta stałej współpracy: Wiele firm potrzebuje dopływu aktualnych zdjęć wykorzystywanych przy prowadzeniu działalności – biura nieruchomości zdjęciami informują klientów o nowych lokalach w ofercie, sprzedawcy potrzebują aktualizować sklepy internetowe czy strony z ofertą, a developerzy poprzez wykonywanie fotografii na placu budowy informują przyszłych mieszkańców oraz najemców o postępach prac.

Wszystkie te firmy oraz wiele innych gałęzi gospodarki w dostępie do zdjęć łączy jedno – nie zawsze potrzebują ich tyle samo, raz wymagana jest jednorazowa wizyta fotografa, a następnego miesiąca już pięć. Jednocześnie przy takich zmianach w ilości realizacji ciężko negocjować stałe warunki współpracy, które uśredniają koszty, a czasami nawet pozwalają na ich zmniejszenie.

Odpowiedzią na to jest nawiązanie stałej współpracy z moją osobą opartej na swoistym abonamencie fotograficznym płatnym z częstotliwością raz na miesiąc. Pozwala on na wytyczenie średniej ilości realizacji w miesiącu.

Przykładowo Państwa działalność dotycząca aranżacji ogrodów przez swoją sezonowość potrzebuje więcej fotografii latem, mniej zimą, a średnio ustala się wykonanie trzech realizacji na miesiąc. Daje nam to 36 realizacji na rok, ale można wykorzystać 25 latem, a 11 w pozostałej części roku. Jednocześnie ciesząc się niższymi kosztami wynikającymi z ekonomii skali i dodatkowo są to koszty rozplanowane czasowo, więc łatwo kontrolować swój budżet.

W celu omówienia opcji stałego współpracy fotograficznej proszę o kontakt