Na co dzień współpracuję głównie z klientami biznesowymi/korporacyjnymi, w pełnym zakresie usług. Do fotografii Do fotografii podchodzę kompleksowo, ale wyspecjalizowałem się w kilku dziedzinach, które mają stanowić istotny element w Państwa sprzedaży, ofertach czy budowaniu wizerunku profesjonalnej marki. Fotografie muszą być perfekcyjne aby „dźwignąć” sprzedaż produktu/usługi na jeszcze wyższy poziom.

Dokładam wszelkich starań aby oprócz profesjonalnego efektu w postaci wysokiej klasy fotografii cały proces współpacy był dla Państwa jasny, a na gotowe zdjęcia nie trzeba było długo czekać. Przed rozpoczęciem zdjęć analizuję potrzeby klienta w zakresie celów biznesowych sesji. Dzięki temu mam pewność, że fotografie będą zawsze odpowiadań Państwa oczekiwaniom.

Moja oferta to w szczególności:

  • Rewelacyjna fotografia korporacyjna. Głownie są to fotografie w formie casual business, przeznaczone m.in. dla mediów. Są to także zdjęcia wykonywane w środowisku pracy (pracownicy biurowi, zespół produkcyjny)oraz proste szybkie portrety do systemów wewnętrznych firmy Dla pełnej wygody klientów, sesje realizowane są w siedzibach firmowych.
  • Zdjęcia reklamowe, wydobywające pełną głębię produktów. Fotografie te są wykorzystywane głównie w ulotkach, plakatach, folderach reklamowych oraz na stronach www.
  • Zdjęcia wnętrz i budynków. Są to fotografie wykonywane głównie w lokalach usługowych, domach i mieszkaniach Podstawowym celem zdjęć jest odpowiednie yeksponowanie najważniejszych atutów w kontekście postrzegania firmy czy w wypadku zdjęć apartamentów i domów fotografie mają pokazywać pracę architekta lub sprzedawać/wynajmować nieruchomość
  • Bezcieniowe zdjęcia katalogowe. Pokazują naturalną charakterystykę produktu – eksponują jego podstawowe parametry, w mniejszym stopniu skupiając się na otoczce marketingowej. Są to głównie zdjęcia do folderów reklamowych oraz stron internetowych.
  • Odpowiednio przyprawione zdjęcia żywności / potraw do menu. Oferta kierowana głównie do barów, restauracji oraz hoteli. Nie od dziś wiadomo, że „człowiek je również oczami”.
  • Bogaty garnitur zdjęć fotoreportażowych / eventowych. W postaci pełnej dokumentacji eventu, spotkania biznesowego, konferencji, czy imprezy firmowej.

Jeśli zastanawiają się Państwo „Co jeszcze jestem w stanie wykonać”, wystarczy się ze mną skontaktować! W biznesie nie ma rzeczy niemożliwych – wszystko zależy od Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszam do współpracy!

Oferta stałej wspólnoty    Pakiety zdjęciowe