Pakiety zdjęciowe: Świadczę usługi z każdej dziedziny fotografii reklamowej i realizacje zdjęciowe nakierowane są na spełnienie indywidualnych potrzeb Państwa firmy – dlatego też nie jest dla mnie problemem wykonywanie zdjęć biznesowych Managmentu przed południem, a wieczorem towarzyszenie Państwu na corocznej imprezie firmowej, którą obsługuję z fotoreporterskim zapałem i polotem.

Przy kompletowaniu zleceń typu multi-task nie ma ograniczeń i można łączyć wszystkie dziedziny fotografii, w których się specjalizuję, a więcej o nich w mojej ofercie oraz w miejscu gdzie dowiecie się Państwo jak wygląda moja fotografia reklamowa.

Takie zlecenia zawsze łączą się z dwoma istotnymi korzyściami dla Państwa, oprócz oczywiście profesjonalnie wykonanej usługi: Pakiety pozwalają na elastyczniejsze kreowanie oferty cenowej dla Państwa i zawsze zyskuje na tym Klient, Przy pełnej obsłudze fotograficznej dostarczonej od jednego fotografa zyskują Państwo spójność wizerunkową – tak ważną w obecnych czasach. Zdjęcia do schematu organizacyjnego i na stronę WWW mają ten sam charakter, korespondują jakość z fotografiami Państwa produktów/usług, a to przekłada się na kompletny, jednolity odbiór materiałów promocyjnych dostarczanych potencjalnym klientom.

Czy warto stawiać na zdjęcia wykonywane przy każdym zleceniu przez innego fotografa lub wykorzystywać fotografie częściowo zakupione w serwisach typu bank zdjęć? Myślę, że w dobie tak istotnego wpływu obraz na przekazywanie informacji czy to w prasie czy Internecie – dedykowane zdjęcia zdecydowanie podnoszą prestiż Państwa firmy.

W celu omówienia zakresu pakietu jaki mam dla Państwa wycenić proszę o kontakt