LukaszBera-fotograf.jpg

Prywatnie
Mąż Eweliny, tata Franka. Towarzysz spacerów dla wiecznie szukającego pożywienia Cavalier spaniela - pieseła o imieniu Dereck. Miłośnik podróżowania na własną rękę. Pasjonuję się motoryzacją. W domowym zaciszu (czyli jak Franek śpi) lubię obejrzeć dobry serial czy film. Poza domem ruszam się na świeżym powietrzu próbując nadać miana systematyczności temu co jest wspomnianym ruchem. Raz z większym powodzeniem, raz nie :)

Zawodowo
Dbam o detale, presja czasu to dla mnie norma, choć ma swoje granice kiedy mogłyby ucierpieć na tym zdjęcia. Staram się, aby współpraca przebiegała w miłej atmosferze słuchając pomysłów klienta.
Specjalizuję się w kilku działach fotografii, ale poszerzanie horyzontów o kolejne elementy jest dla mnie bardzo motywujące. Obecnie mocno rozbudowuję dział fotografii z dronów, który zastąpił sesje wykonywane z pokładu awionetek.
Nie lubię kiedy klient czeka na efekty sesji, więc staram się szybko dostarczać gotowe zdjęcia. Dodatkowo ciągle szukam kolejnych sposobów na optymalizację współpracy aby efekty były pewne, a zdjęcia broniły się jakością w każdej przestrzeni w jakiej są prezentowane.

Zapraszam do współpracy, pomogę pokazać Państwa firmę oraz sprzedawane produkty i usługi w dobrym świetle!